Монитор Dell E2426HB - 23.8" Video Conferencing, FullHD (1920x1080) AG, 120Hz, IPS, 16:9, 5ms, Camera 5 Megapixel, Mic, 2x3W
Арт.№: E2426HB

1 от 7
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана | 23.8" (60.45 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Разстояние м/у точките | 0.27450 x 0.27450 mm |
| Време за реакция | 5ms |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 1000:1 |
| Ъгъл на видимост H/V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Web камера | 5 MP camera |
| Вградени говорители | 3W x2 |
| HDMI | HDMI |
| Display Port | DisplayPort / DisplayPort out |
| USB хъб | 4x USB Type-A / 1x USB Type-B |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | -173° ~ 173° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | D |
| Консумация | 14 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 53.8 x 21.18 x 49.7 cm |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Цвят | Black |
Гаранция: 36 месеца