Монитор DELL P3426WEV - 34" Curved 3440x1440 WQHD, 100Hz, IPS Antiglare, 21:9, 8ms/5ms
Арт.№: P3426WEV-14

1 от 4
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Display Size | 34.1" (86.72 cm) Curved (3800R) |
| Panel Technology | IPS (In-Plane Switching) |
| Native Resolution | 3440 x 1440 (WQHD) at 100 Hz |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Contrast Ratio | 1500:1 (typical) |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Webcam | 5MP Sony Starvis (QHD, AI Auto Framing, Windows Hello, Privacy Shutter) |
| Audio | No built-in speakers or microphones (Headphone jack available) |
| USB-C Hub | 1x Upstream (90W PD, DP Alt Mode) / 1x Downstream (15W PD) |
| Connectivity | 1x HDMI 1.4 / 1x DP 1.4 / 1x RJ45 (1GbE Ethernet) |
| Additional USB | 3x USB-A (5Gbps) / 1x USB-B (Upstream) |
| Ergonomics | Height (150 mm) / Swivel (-30°/+30°) / Tilt (-5°/+21°) / Slant (-4°/+4°) |
| VESA Mounting | 100 x 100 mm |
Гаранция: 36 месеца