Монитор HP 534pm Series 5 Pro - 34" Curved 1500R 3440x1440 WQHD 100Hz 5ms 21:9 VA USB-C Conferencing Monitor
Арт.№: 9E0Z2UT

1 от 6
ППЦ:
€
€
557.96
€
/
1091.27
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана | 34" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 3440 x 1440 |
| Разстояние м/у точките | 0.23 x 0.23 mm |
| Време за реакция | 5ms |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 4000:1 |
| Динамичен контраст | 10 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/V | 178° / 178° |
| Честота H/V | 30-155 kHz / 50-100 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Web камера | 5 MP camera |
| Вградени говорители | 3W x4 |
| Ethernet (RJ-45) | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| Display Port | DisplayPort |
| USB-C | 2x USB Type-C |
| USB хъб | 3x USB Type-A / USB Type-B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ±35° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 3-sided borderless |
| Стандарти | Low blue light / HP Eye Ease (TUV Low Blue Light Hardware Solution certified) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация | 30 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 80.7 x 26.9 x 54.7 cm |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Цвят | Silver |
Гаранция: 36 месеца