Монитор Dell Pro P2426 - 24.1", 1920x1200, WUXGA, 100Hz, IPS AG, 16:10, 8ms/5ms
Арт.№: P2426-14

1 от 4
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Display Size | 24.1" (61.24 cm) |
| Panel Technology | IPS (In-Plane Switching) |
| Native Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 (typical) |
| Response Time | 5 ms (Fast) / 8 ms (Normal) |
| Color Support | 99% sRGB / 16.7 Million colors |
| Viewing Angles | 178° Horizontal / 178° Vertical |
| Connectivity | 1x HDMI 1.4 / 1x DisplayPort 1.4 |
| USB Hub | 1x USB-B (Upstream) / 3x USB-A (Downstream) / 1x USB-C (Downstream, 15W) |
| Adjustability | Height (150 mm) / Tilt / Swivel / Pivot |
| Weight | 3.07 kg (panel only) |
Гаранция: 36 месеца