Монитор Dell SE2726D - 27", 2560x1440, QHD, 144Hz, IPS Antiglare, 16:9, 8 ms/5 ms
Арт.№: SE2726D-14

1 от 4
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Display Size | 27" (68.46 cm) |
| Panel Technology | IPS (In-Plane Switching) |
| Native Resolution | 2560 x 1440 (QHD) |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1500:1 (typical) |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 1 ms (MPRT) / 4 ms (GtG Fast) / 8 ms (GtG Normal) |
| Color Support | 99% sRGB / 16.7 Million colors |
| Tearing Prevention | AMD FreeSync |
| Connectivity | 1x HDMI 2.1 (TMDS) / 1x DisplayPort 1.4 |
| Eye Comfort | TÜV Rheinland 3-Star / ComfortView Plus (Low Blue Light) |
| Adjustability | Tilt only (-5° to +21°) |
| VESA Mounting | 100 x 100 mm |
| Weight | 3.47 kg (panel only) / 3.87 kg (with stand) |
Гаранция: 36 месеца