Монитор Dell SE2726H - 27", 1920x1080, FHD, 75Hz, VA AG, 16:9, 8ms/5ms
Арт.№: SE2726H-14

1 от 5
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Display Size | 27" (68.6 cm) |
| Panel Technology | IPS (In-Plane Switching) |
| Native Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 (typical) |
| Brightness | 300 cd/m² (typical) |
| Response Time | 1 ms (MPRT) / 4 ms (Fast) / 8 ms (Normal) |
| Color Support | 72% NTSC (CIE 1931) / 16.7 Million colors |
| Tearing Prevention | AMD FreeSync |
| Eye Comfort | TÜV Rheinland 3-Star (Flicker-free & Low Blue Light) |
| Connectivity | 2x HDMI 1.4 (supports up to FHD 144Hz) |
| Adjustability | Tilt only (-5° to +21°) |
| VESA Mounting | 100 x 100 mm |
| Power Consumption | 17W (Typical) / 35W (Max) |
| Weight | 3.61 kg (panel only) / 4.46 kg (with stand) |
Гаранция: 36 месеца