Монитор Lenovo ThinkVision E65 LFD - 64.5" UHD (3840 x 2160), IPS, AG, 60Hz, 16:9, 8ms, Speakers
Арт.№: 64ACGAT1EK

1 от 7
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 64.5" (163.83 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | DLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.372x0.372 mm |
| Време за реакция, ms | 8ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 5 000:1 |
| Динамичен контраст | 5 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | Speakers 10Wx2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | 1 RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M) |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB-C (DP 1.4 Alt Mode HBR3) |
| USB хъб | 4 USB-A, 1 USB-C, 1 USB-B, 1 USB-C (96W PD3.1) |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Стандарти | ENERGY STAR Certified, EPEAT Silver, RoHS, EU Energy, Efficiency Level (Level-F), TUV Low Blue Light (Hardware solution), TUV Rheinland, Flicker Free |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 100kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.6 x 12.6 x 84.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |
Гаранция: 36 месеца