Монитор MSI MAG 242F - 23.8", Rapid IPS, 1920x1080 (FHD), 0.5ms, 200Hz, 16:9, Black
Арт.№: 9S6-3BC51T-007

1 от 6
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | Rapid IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 0.5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 200Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30~230 KHz /48~200 Hz |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 22.0 x 39.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Kensington Lock |
Гаранция: 36 месеца