Монитор за MacBook BenQ MA270S - 27” IPS, 5K 5120x2880, 70Hz, Speaker 3Wx2
Арт.№: 9H.LNYLA.TBE

1 от 6
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | BenQ |
| Продуктов код | 9H.LNYLA.TBE |
| Приложение | Професионален |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED |
| Резолюция | 5120 x 2880 |
| Формат на картината | Wide / 16:9 |
| Размери пиксел | 0.116 мм |
| Ъгъл на видимост | 178° / 178° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Честота на опресняване | 70 Hz |
| Яркост | 450 cd/m² |
| Статичен контраст | 2000:1 |
| Брой цветове | 1.07 билиона / 95% DCI-P3 / sRGB 99% |
| Специални характеристики | HDR10 / VESA Display HDR400 |
| Видео портове | USB-C / 2 x HDMI |
| USB Портове | USB-C / 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Допълнителни портове | Audio Jack |
| Вградени говорители | 2 x 3W |
| Въртене (Pivot) | 90° |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ 20° |
| Swivel | -15° ~ +15° |
| Регулиране височина | до 150 mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 614 × 579 × 220 mm |
| Консумирана мощност | 29 W |
| Енергиен клас | Class F |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 8.200 kg |
Гаранция: 36 месеца