Мрежова карта Cudy WE1300, Dual-Band PCI-e, 867 - 400 Mbps
Арт.№: CUDY-WE1300

1 от 3
ППЦ:
€
€
18.09
€
/
35.38
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Cudy |
| Продуктов код | CUDY-WE1300 |
| Интерфейс | PCI Express |
| Стандарт Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Честота | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps) | 400 MB/s / 867 MB/s |
| Антена | Две външни антени |
| Сигурност | WPA3 |
| Размери | 72.5 x 50 x 11.6 mm |
| Тегло | 0.076 kg |
Гаранция: 24 месеца