Мрежова карта Cudy WE9300S, Tri-Band WiFi 7 PCI-e, 5760 + 2880 Mbps
Арт.№: CUDY-WE9300S

1 от 5
ППЦ:
€
€
39.90
€
/
78.04
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Cudy |
| Продуктов код | CUDY-WE9300S |
| Интерфейс | PCI Express |
| Стандарт Wi-Fi | WiFi 7 / 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Честота | 2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps) | 688 MB/s / 2880 MB/s / 5764 MB/s |
| Антена | Две външни антени |
| Сигурност | WPA / WPA2 / WPA3 |
| Размери | 98 x 65 x 15.7 mm |
| Други | Bluetooth V5.4 |
| Тегло | 0.076 kg |
Гаранция: 24 месеца