Монитор MSI PRO MP275PGMSI - 27" FHD 1920x1080, 100Hz, IPS, 1ms, 16:9
Арт.№: 9S6-3PC39M-053

1 от 7
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Manufacturer | MSI |
| Screen Size | 27" |
| Display | Anti-glare |
| Screen Type | IPS |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.3114 (H) x 0.3114 (V) |
| Color Gamut | ADOBE RGB 78% / DCI-P3 74% / sRGB 95% |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Color Saturation | 16.7M / 8 bits (6 bits + FRC) |
| Contrast | 1000:1 |
| Response Time | 1ms (MPRT) / 4ms (GtG) |
| Viewing Angle | 178° (H) / 178° (V) |
| Video Ports | 1x HDMI™ 1.4b (FHD@100Hz) / 1x DisplayPort 1.2a / 1x D-Sub (VGA) |
| Audio Ports | 1x Headphone-out / 1x Line-in |
| Audio | 2x 2W Speakers |
| Sync Technology | Adaptive |
| Adjustability | VESA 100 x 100 mm / Tilt -5° ~ 20° / Swivel -45° ~ 45° / Pivot -90° ~ 90° / Height 0 ~ 130 mm |
| Power Adapter | Internal Power Board 100~240V, 50~60Hz |
| Dimensions | 612.1 x 561.4 x 226.9 mm |
| Weight | 6.03 kg |
Гаранция: 36 месеца