Монитор MSI MAG 272PF X24 - 27" 240Hz, FHD (1920x1080) 16:9, Rapid IPS, 0.5ms
Арт.№: MAG_272PF_X24

1 от 5
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Panel Size | 27 inches (68.58 cm) |
| Panel Type | Rapid IPS |
| Resolution | Full HD |
| Refresh Rate | 240Hz (via both DisplayPort and HDMI) |
| Response Time | 0.5ms (GtG, Min.) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness | 300 nits (SDR) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Static) / 100,000,000:1 (Dynamic) |
| Color Gamut | 122% sRGB / 89% Adobe RGB / 94% DCI-P3 |
| Display Colors | 1.07 Billion (8 bits + FRC) |
| Viewing Angles | Horizontal / Vertical |
| Variable Refresh Rate | AMD FreeSync™ Premium / Adaptive-Sync (Range: 48Hz - 240Hz) |
| HDR Support | HDR Ready |
| Speakers | Built-in 2x 2W Speakers |
| Video Input Ports | 1x DisplayPort 1.2a, 2x HDMI™ 2.0b |
| Audio Ports | 1x Headphone-out |
| Ergonomics (Adjustability) | Height: 0 to 130 mm, Pivot support (Portrait), Swivel support, Tilt support |
| VESA Mounting | Yes |
| Dimensions (with Stand) | Standard monitor dimensions with included stand |
| Weight | 6.1 kg / 13.4 lbs (Net Weight with Stand) |
| Power Features | Internal Power Board (100~240V, 50/60Hz) |
| Additional Features | AI Vision, Anti-Flicker, Less Blue Light, HDMI™ CEC Support |
Гаранция: 36 месеца