Монитор MSI MAG 274QPF E20 - 27" 200Hz, WQHD (2560x1440) 16:9, Rapid IPS, 0.5ms, DisplayHDR 400
Арт.№: MAG_274QPF_E20

1 от 5
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Panel Size | 27 inches (68.58 cm) |
| Panel Type | Rapid IPS |
| Resolution | WQHD |
| Refresh Rate | 200Hz (via DisplayPort & Type-C) / 144Hz (via HDMI) |
| Response Time | 0.5ms (GtG, Min.) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness | 300 nits (SDR typical) / ~400 nits (HDR peak) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Static) / 100,000,000:1 (Dynamic) |
| Color Gamut | 124% sRGB / 92% Adobe RGB / 95% DCI-P3 |
| Display Colors | 1.07 Billion (8 bits + FRC) |
| Viewing Angles | Horizontal / Vertical |
| Variable Refresh Rate | Adaptive-Sync (NVIDIA G-SYNC Compatible & AMD FreeSync™ Premium) |
| HDR Support | VESA Certified DisplayHDR 400 |
| Video Input Ports | 1x DisplayPort 1.4a (HBR3), 2x HDMI™ 2.0b, 1x USB Type-C (DP Alt Mode w/ 15W Power Delivery) |
| Audio Ports | 1x Headphone-out |
| Ergonomics (Adjustability) | Height: 0 to 130 mm, Pivot support (Portrait), Swivel support, Tilt support |
| VESA Mounting | Yes |
| Dimensions (with Stand) | Standard monitor dimensions with included stand |
| Weight | 6.8 kg / 14.9 lbs (Net Weight with Stand) |
| Power Features | Internal Power Board (100~240V, 50/60Hz) |
| Additional Features | AI Vision, Anti-glare panel, 5-way OSD navigation joystick, Console Mode |
Гаранция: 36 месеца