Монитор MSI MAG 274QPF X32 - 27" 320Hz, WQHD (2560x1440) 16:9, Rapid IPS, 0.5ms, DisplayHDR 400
Арт.№: MAG_274QPF_X32

1 от 5
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Panel Size | 27 inches (68.58 cm) |
| Panel Type | Rapid IPS |
| Resolution | WQHD |
| Refresh Rate | 320Hz (via both DisplayPort and HDMI) |
| Response Time | 0.5ms (GtG, Min.) / 1ms (MPRT) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness | 300 nits (SDR Typical) / 400 nits (HDR Peak) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Static) / 100,000,000:1 (Dynamic) |
| Color Gamut | 129% sRGB / 95% Adobe RGB / 97% DCI-P3 (CIE1976) |
| Display Colors | 1.07 Billion (8 bits + FRC / 10-bit equivalent) |
| Viewing Angles | Horizontal / Vertical |
| Variable Refresh Rate | Adaptive-Sync (NVIDIA G-SYNC Compatible & AMD FreeSync™ Premium) |
| HDR Support | VESA Certified DisplayHDR 400 |
| Video Input Ports | 1x DisplayPort 1.4a (HBR3), 2x HDMI™ 2.1 (FRL 6G, supports WQHD@320Hz) |
| Audio Ports | 1x Headphone-out |
| USB Hub | Not Available (N/A) |
| Ergonomics (Adjustability) | Height: 0 to 130 mm, Pivot support, Swivel support, Tilt support |
| VESA Mounting | Yes |
| Dimensions (with Stand) | Standard monitor dimensions with included stand |
| Weight | 6.7 kg / 14.7 lbs (Net Weight with Stand) |
| Power Features | Internal Power Board (100~240V, 50/60Hz) |
| Additional Features | AI Vision, AI Crosshair (AI Navigator), PIP/PBP, HDMI™ CEC Support |
Гаранция: 36 месеца