Монитор MSI MAG 275UPD E14 - 27" 144Hz, UHD (3840x2160) 16:9, Dual Mode (1920x1080 - up to 288Hz), IPS, 1ms
Арт.№: MAG_275UPD_E14

1 от 5
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Panel Size | 27 inches (68.58 cm) |
| Panel Type | Rapid IPS |
| Resolution & Refresh Rate | Normal Mode: 4K UHD @ 144Hz Dual Mode: Full HD @ 288Hz |
| Response Time | 1ms (MPRT) / 4ms (GtG) |
| Aspect Ratio | 16:9 (Supports 24.5-inch simulation options) |
| Brightness | 250 nits (SDR Typical) |
| Contrast Ratio | 1500:1 (Static) / 100,000,000:1 (Dynamic) |
| Color Gamut | 130% sRGB / 84% Adobe RGB / 90% DCI-P3 (CIE1976) |
| Display Colors | 1.07 Billion (8 bits + FRC / 10-bit equivalent) |
| Viewing Angles | Horizontal / Vertical |
| Variable Refresh Rate | Adaptive-Sync / AMD FreeSync™ Premium |
| HDR Support | HDR Ready |
| Speakers | Built-in 2x 2W Speakers |
| Video Input Ports | 2x HDMI™ 2.1 (Full 48Gbps bandwidth, supports 4K@144Hz & VRR) 1x DisplayPort 1.4a (HBR3) |
| Audio Ports | 1x Headphone-out |
| Ergonomics (Adjustability) | Height: 0 to 130 mm Pivot support (Portrait) Swivel support Tilt support |
| VESA Mounting | Yes |
| Dimensions (with Stand) | Standard monitor dimensions with included stand |
| Weight | 6.1 kg / 13.4 lbs (Net Weight with Stand) |
| Power Features | Internal Power Board (100~240V, 50/60Hz) |
| Additional Features | AI Vision, AI Navigator, PIP/PBP, HDMI™ CEC Support (No KVM) |
Гаранция: 36 месеца