Монитор MSI MAG 321UP - 31.5" 165Hz, UHD (3840x2160) 16:9, QD-OLED Anti-Reflection, 0.03ms, DisplayHDR True Black 400
Арт.№: MAG_321UP_QD-OLED

1 от 5
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Panel Size | 31.5 inches (80 cm) |
| Panel Type | Next-Gen QD-OLED (Quantum Dot OLED) |
| Screen Curvature | Flat |
| Native Resolution | 3840 x 2160 (UHD / 4K) |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Response Time | 0.03 ms (GtG) |
| Static Contrast Ratio | 1,500,000:1 |
| SDR Brightness | 250 nits (typical) |
| HDR Peak Brightness | 1000 nits |
| HDR Certification | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Color Depth / Colors | 10-bit (1.07 Billion colors) |
| Color Gamut Coverage | 99% DCI-P3 / 97.5% Adobe RGB / 138.2% sRGB |
| Surface Treatment | Anti-Reflection |
| Variable Refresh Rate | Adaptive-Sync (AMD FreeSync™ Premium Pro) |
Гаранция: 36 месеца