Кутия MSI MAG PANO 110R PZ WHITE, Mid-Tower, ATX/M-ATX/ITX, 4x120mm ARGB Fans included, Mesh Panel, Tempered Glass, White
Арт.№: MAG_PANO_110R_PZ_WHITE

1 от 2
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Product Name | MAG PANO 110R PZ / WHITE |
| Case Form Factor | Mid-Tower |
| Motherboard Support | Regular: ATX / Micro-ATX / Mini-ITX / Back-connect: ATX / Micro-ATX |
| I/O Ports | 1x USB 20Gbps (Type-C) / 2x USB 5Gbps (Type-A) / 1x Audio-Out / Mic-in / 1x LED Button / 1x Power Button |
| Drive Mount Support | 2x 2.5" / 2x 3.5" / 2x 2.5"/3.5" combo |
| Expansion Slots | 7 |
| Maximum GPU Length | 400 mm |
| Maximum CPU Cooler Height | 160 mm |
| Power Supply Support | ATX |
| Maximum PSU Length | 200 mm |
| Fan Size Support | Top: 3x 120mm / 2x 140mm / Rear: 1x 120mm / Side: 3x 120mm / 2x 140mm / Bottom: 3x 120mm |
| Pre-installed Fans | Side: 3x 120mm ARGB (Reverse Blades) / Rear: 1x 120mm ARGB |
| Radiator Support | Top: 120 / 140 / 240 / 280 / 360mm / Rear: 120mm |
| Dimensions (DxWxH) | 420 x 225 x 485 mm |
Гаранция: 24 месеца