Кутия MSI MAG PANO M100R PZ, mATX, 4x 120mm ARGB Fans included
Арт.№: MAG_PANO_M100R_PZ

1 от 2
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Form Factor | Micro-ATX Tower |
| Motherboard Support | Micro-ATX (supports back-connect motherboards like Project Zero) / Mini-ITX |
| Case Dimensions (D x W x H) | 488 x 235 x 453 mm |
| Weight | Net: 8.66 kg / Gross: 11.29 kg |
| Front I/O Ports | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A / 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C / 1x Audio-out / Mic-in combo jack / 1x LED Switch Button / 1x Power Button |
| Drive Bays | 1x 2.5" bay / 1x 2.5"/3.5" combo bay (up to 2x 2.5" or 1x 2.5" + 1x 3.5") |
| Expansion Slots | 5 (horizontal GPU installation only) |
| Maximum GPU Length | Up to 390 mm |
| Maximum CPU Cooler Height | Up to 175 mm |
| Power Supply Support | ATX (Maximum length: 200 mm) |
| Pre-installed Fans | Side: 3x 120mm ARGB (Reverse-blade intake) / Rear: 1x 120mm ARGB (Standard exhaust) |
| Fan Size Support | Top: 3x 120mm / 2x 140mm / Side: 3x 120mm / Rear: 1x 120mm / 1x 140mm / Bottom: 1x 120mm / PSU Shroud: 2x 120mm |
| Radiator Size Support | Top: 120 / 240 / 360mm / Rear: 120 / 140mm |
| Special Aesthetic Features | 270-degree panoramic tempered glass panel / Integrated 1-to-4 ARGB-PWM control board |
Гаранция: 24 месеца