Захранване MSI PRO A850PL PCIE5, 850W, 80 Plus Platinum
Арт.№: PRO_A850PL_PCIE5

1 от 3
ППЦ:
€
€
114.55
€
/
224.04
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Efficiency Rating | 80 PLUS Platinum (up to 92%) |
| Modular | Fully Modular |
| Power | 850W |
| Power Excursion | 200% |
| Fan Size | 120 mm |
| Fan Bearing | Hydraulic Bearing |
| PFC Type | Active PFC |
| Input Voltage Range | 100-240V~ |
| Input Frequency Range | 50-60Hz |
| Protection | OCP / OTP / OPP / SCP / OVP / UVP / SIP / NLO |
| ATX (24 pin) | 1 |
| EPS (4+4 pin) | 2 |
| PCI-E 5.1 (16 pin) | 1 (600W) |
| PCI-E (6+2 pin) | 3 |
| SATA (15 pin) | 6 |
| Peripheral (4 pin) | 2 |
| Dimensions (DxWxH) | 150 x 150 x 86 mm |
Гаранция: 84 месеца