Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Тип на охлаждане | Liquid cooling |
| Съвместимост | Intel:LGA115x 1851/ 1700 / 2011/2066; AMD: AM4/AM5 |
| Скорост на помпата, rpm | 800 - 2300RPM |
| Скорост на вентилатора, rpm | 800 - 1800RPM |
| Брой вентилатори | 3 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 397 x 120 x 27 mm |
| LED светлина | ARGB |
| Консумирана мощност | 280 W |
| Волтаж, V | 12 V |
| Ниво на шума, dB | 32.8 dB |
| Цвят | White |
Гаранция: 36 месеца
