Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | AMD: AM5, AM4; Intel: 1851, 1700, 1200, 1151 |
| Скорост на вентилатора, rpm | 800 - 2150 RPM |
| Брой вентилатори | 1 Valkyrie B12 A-RGB Fan |
| Размер на вентилатора, mm | 120 mm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 196 x 157 x 138 mm |
| LED светлина | A-RGB |
| Волтаж, V | 12V |
| Ниво на шума, dB | 30.5 dBA |
| Цвят | White |
Гаранция: 60 месеца
