Памет Innovation IT DDR4 16GB 3200MHz, CL16 1.35V LD-8Chip
Арт.№: 4251538811330

1 от 1
ППЦ:
€
€
127.05
€
/
248.49
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Innovation PC |
| Продуктов код | 4251538811330 |
| Тип памет | DDR4 |
| Капацитет | 16 GB |
| Честота (MHz) | 3200 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL16 |
| Радиатор | Не |
| Други | небуферирана non-ECC |
| Тегло | 0.015 kg |
Гаранция: 36 месеца