Кутия Xigmatek PANO II AIR Arctic EN48524, E-ATX, 8 fans included
Арт.№: PANO_II_AIR_ARCTIC

1 от 4
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Име на продукта | Pano II Air Arctic |
| Размери (Д x Ш x В) | 447 x 285 x 466 mm |
| Поддържани дънни платки | E-ATX (≤ 285 mm) ATX (Support Back Plug) Micro ATX (Support Back Plug) Mini ITX |
| Гнезда за дискове | SSD/HDD Mounting Flip Cover: 2 x 3.5" + 1 x 2.5" или 1 x 3.5" + 2 x 2.5" или 3 x 2.5" |
| Поддръжка на вентилатори | Горен панел: 3 x 120 mm или 2 x 140 mm Страничен панел: 3 x 120 mm Долен панел: 3 x 120 mm Заден панел: 2 x 120 mm |
| Максимална дължина на захранването | 165 mm |
| Максимална височина на процесорния охладител | 165 mm |
| Материал | Steel |
| Тип захранване | Standard PS2 ATX PSU |
| Разширителни слотове | 7 Standard Slots |
| I/O панел | 1 x USB Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio |
| Поддръжка на радиатори | Горен панел: 240 / 280 / 360 mm Страничен панел: 240 / 360 mm Заден панел: 120 mm |
| Максимална дължина на видеокартата | 400 mm Поддържа хоризонтален и вертикален монтаж на видеокарта Включена стойка за вертикален монтаж |
Гаранция: 24 месеца