Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Cudy |
| Продуктов код | CUDY-POE48-18W |
| Портове | Uplink Stream - 1 x GbE, Downlink Stream - 1 x GbE, Passive PoE |
| Протоколи | 802.3i 10 Mbps over Twisted Pair / 802.3u 100 Mbps over Twisted Pair / 802.3ab 1 Gbps over Twisted Pair |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Захранване | 54 VDC / 100-240V~ 50/60Hz 0.5A / 18W, 48V⎓0.38A |
| LED индикатори | Power; PoE |
| PoE | Да |
| Размери | 80.1 x 48.9 x 31.9 mm |
| Тегло | 0.084 kg |
Гаранция: 24 месеца
