Преносима смарт тонколона Amazon Echo Dot Max 2025, Alexa, черен
Арт.№: B0DKLFHZDH

1 от 5
ППЦ:
€
€
102.60
€
/
200.67
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | AMAZON |
| Продуктов код | B0DKLFHZDH |
| Тип колонка | Мобилна |
| Свързаност | Bluetooth / Wi-Fi |
| Захранване | Мрежово |
| Автономия на батерията | 0 h |
| Обхват | 10 м |
| Мощност RMS (W) | 20 W |
| Честотна лента | 60Hz – 20kHz |
| Размери (мм) | 110 x 110 x 99 mm |
| Цвят | Черен |
| Включено зарядно устройство | Да |
| Мощност захранване min-max (W) | 15 - 15 |
| USB PD | Не |
| Тегло | 0.304 kg |
Гаранция: 12 месеца