Процесор Intel Core Ultra 7 265 TRAY, 20 Cores 2.4 GHz, 36MB, 125W, LGA1851
Арт.№: 29189

1 от 1
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Feature | Specification |
|---|---|
| Total Cores | 20 (8 Performance + 12 Efficient) |
| Total Threads | 20 |
| P-Core Frequency | 2.4 GHz (Base) / 5.2 GHz (Turbo) |
| Max Turbo Boost | Up to 5.3 GHz |
| E-Core Frequency | 1.8 GHz (Base) / 4.6 GHz (Turbo) |
| L3 Cache | 30 MB (Shared) |
| L2 Cache | 36 MB |
| Power (TDP) | 65W (Base) / 182W (Maximum Turbo) |
| Memory Support | DDR5 up to 6400 MT/s |
| Integrated Graphics | Intel Arc Xe-LPG (32EU) |
| NPU Performance | 13 TOPS (Intel AI Boost) |
| Socket | FCLGA1851 |
| Lithography | TSMC 3nm (N3B) |
Гаранция: 36 месеца