Процесор Intel Core Ultra 7 265KF Tray
Арт.№: 28753

1 от 1
ППЦ:
€
€
289.99
€
/
567.17
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Intel (Серия Core Ultra 200 - Arrow Lake) |
| Модел | Core Ultra 7 265K (или еквивалент от Серия 2) |
| Сокет | LGA 1851 (Изисква нова дънна платка) |
| Ядра | 20 физически / 28 логически |
| Честота | 3.3 GHz до 5.5 GHz Turbo Boost |
| Технология | 3 nm (TSMC/Intel Foveros архитектура) |
| TDP / Мощност | 125 W (Base) / До 250W+ (PL2) |
| Графичен ускорител | Не (Изисква външна видеокарта) |
Гаранция: 36 месеца