Раница за лаптоп ASUS ROG Archer BP3800 ErgoAir до 18"
Арт.№: 90XB09H0-BBP000

1 от 15
ППЦ:
€
€
149.60
€
/
292.59
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90XB09H0-BBP000 |
| Тип аксесоар | Раница |
| Максимален диагонал | 17.3 inch / 18 inch |
| Външни размери | 54 x 35 x 21 cm |
| Вътрешни размери | 39.90 x 29.40 x 3.08 cm за Лаптоп |
| Материал | Полиестер |
| Закопчалка | Цип |
| Обем | 27 L |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.630 kg |
Гаранция: 24 месеца