Раница за лаптоп ASUS ROG BP2501 Ranger до 16" - Черна
Арт.№: 90XB0920-BBP000

1 от 8
ППЦ:
€
€
61.08
€
/
119.46
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90XB0920-BBP000 |
| Тип аксесоар | Раница |
| Максимален диагонал | 15.6 inch / 16 inch |
| Външни размери | 44 x 31 x 17 cm |
| Вътрешни размери | 35.40 x 26.40 x 3.04 cm за Лаптоп |
| Материал | Полиестер |
| Закопчалка | Цип |
| Обем | 18 L |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.100 kg |
Гаранция: 24 месеца