Раница за лаптоп ASUS ROG BP4701 до 18" - Черна
Арт.№: 90XB06S0-BBP020

1 от 7
ППЦ:
€
€
43.38
€
/
84.84
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | ASUS |
| Гаранция | 24 месеца |
| Продуктов код | 90XB06S0-BBP020 |
| Баркод | 4711081858126 |
| Тип аксесоар | Раница |
| Максимален диагонал | 17.3 inch |
| Външни размери | 46 x 30.50 x 13.50 cm |
| Вътрешни размери | 41.50 x 28.00 x 10 cm |
| Материал | Полиестер |
| Закопчалка | Цип |
| Обем | 18 L |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.640 kg |
Гаранция: 24 месеца