Раница за лаптоп ASUS ROG Ranger BP2701 Cybertext Edition до 17"
Арт.№: 90XB06L0-BBP010

1 от 10
ППЦ:
€
€
87.64
€
/
171.41
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90XB06L0-BBP010 |
| Тип аксесоар | Раница |
| Максимален диагонал | 17.3 inch |
| Външни размери | 49 x 31.50 x 15.50 cm |
| Вътрешни размери | 41.50 x 29.30 x 11 cm |
| Материал | Полиестер |
| Закопчалка | Цип |
| Обем | 22 L |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.830 kg |
Гаранция: 24 месеца