Видео карта SAPPHIRE RX 9070 XT Nitro+ Phantom 16GB
Арт.№: 11348-08-20G

1 от 5
ППЦ:
€
€
929.60
€
/
1818.14
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Manufacturer | Sapphire |
| Graphics Engine | AMD Radeon™ RX 9070 XT |
| Engine/Core Clock | Boost Clock: Up to 3060 MHz / Game Clock: Up to 2520 MHz |
| Memory Size | 16GB |
| Memory Type | GDDR6 |
| Memory Interface | 256 bit |
| Memory Clock | 20 Gbps Effective |
| Stream Processors | 4096 Units |
| I/O | 2x HDMI® 2.1b / 2x DisplayPort™ 2.1a |
| Card Bus | PCI-Express 5.0 x16 |
| Maximum Resolution | HDMI® 2.1b: 7680×4320 / DisplayPort™ 2.1a: 7680×4320 |
| Maximum Displays | 4 |
| Power Consumption | 330W Typical Board Power |
| OS | Linux® / Windows® 11 (64-bit required) |
| Dimensions | 330.8 x 141.25 x 65.68 mm |
Гаранция: 36 месеца