Видео карта SAPPHIRE RX 9070 XT NITRO+ OC 16GB
Арт.№: 11348-01-20G

1 от 4
ППЦ:
€
€
905.43
€
/
1770.87
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Engine/Core clock | Boost Clock: Up to 3060 MHz Game Clock: Up to 2520 MHz |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | GDDR6 |
| Memory interface | 256 bit |
| Memory clock | 20 Gbps Effective |
| CUDA cores | 4096 Units |
| I/O | 2x HDMI® 2x DisplayPort™ 2.1a Power Connector 3x8-pin |
| Card bus | PCI-Express 5.0 x16 |
| Maximum resolution | 7680×4320 |
| Maximum displays | 4 |
| Power consumption | 330W |
| Recommended system power | 750W |
| Dimensions | 330.8(L) × 128.5(W) × 65.68(H) mm |
Гаранция: 36 месеца