Информация
Trust GXT 489 Fayzo са мултиплатформени геймърски слушалки, създадени да осигуряват висок комфорт и качествен звук по време на продължителни игрови сесии. Лекият дизайн е допълнен от меки наушници от мрежест материал и изкуствена кожа, въртящи се чашки и регулируема, подсилена с метал диадема, благодарение на което осигуряват стабилно и удобно прилягане. Мощните 50-милиметрови високоговорители предоставят ясен и детайлен звук, който те потапя в центъра на действието и улеснява ориентацията по време на игра. Гъвкавият и сваляем микрофон позволява ясна комуникация, когато е необходима, и може лесно да бъде премахнат при самостоятелна употреба. Управлението на силата на звука и заглушаването на микрофона е удобно разположено върху кабела, което позволява бърз достъп по време на игра. Включеният 1,2-метров плетен и сваляем кабел осигурява удобство и гъвкавост, а допълнителният 1-метров удължител позволява лесно свързване с настолен компютър. Мултиплатформената съвместимост прави Trust GXT 489 Fayzo подходящи за използване с компютър, конзола и други устройства с 3,5 мм жак.
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Controls on earcap: volume control, microphone mute |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 000 kHz |
| Чувствителност, dB | 100 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m |
| Цвят | Бял |
Гаранция: 24 месеца
