Суич Cudy GS1010P V3.0 , 8-портов 10/100/1000 Mbps RJ 45, 2xUplink порта - Черен
Арт.№: CUDY-GS1010P

1 от 2
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Cudy |
| Продуктов код | CUDY-GS1010P |
| Портове | 8 x 10/100/1000 |
| MAC адреси | 2K |
| Протоколи | 802.3x Flow Control / 802.3i 10BASE-T / 802.3u 100BASE-TX / 802.3ab 1000BASE-T |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Захранване | 120W / 100-240V~ 50/60Hz |
| Буфер памет | 1M |
| LED индикатори | Да |
| PoE | Да |
| Размери | 200 x 118 x 44 mm |
| Тегло | 0.663 kg |
Гаранция: 24 месеца