Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Cudy |
| Тип устройство | Индустриален PoE+ Суич |
| Портове | 8 x 10/100/1000 Mbps (Gigabit) |
| PoE Стандарти | 802.3af / 802.3at (PoE+) |
| PoE Бюджет | До 240W (В зависимост от захранването) |
| Работно напрежение | 44 V - 57 V DC (Индустриален вход) |
| Монтаж | DIN-Rail / Стенен монтаж |
| Работна температура | -40°C до +75°C (Екстремни условия) |
Гаранция: 24 месеца
