Суич D-Link DGS-1100-24V2, 24 портов 10/100/1000 Gigabit Smart Switch, управляем
Арт.№: DGS-1100-24V2/E

1 от 2
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Категория | Спецификация |
|---|---|
| Производител | D-Link |
| Модел / Продуктов код | DGS-1100-24V2/E |
| Портове | 24 x 10/100/1000 Mbps (Gigabit Ethernet) |
| Управление | Smart Managed (Web-based GUI, IPv4/IPv6) |
| Стандарти | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x, 802.3az (Energy Efficient Ethernet) |
| Сигурност | D-Link Safeguard, Traffic segmentation, Storm Control, DoS prevention |
| Капацитет на MAC таблицата | 8K записа |
| Монтаж | Възможност за монтаж в шкаф (Rackmount) - 1U |
| Размери | 280 x 180 x 44 мм |
| Консумация / Тегло | 15.9 W / 1.210 кг |
Гаранция: 99 месеца