Суич ZyXEL GS-2220-50, 48-портов Layer2+, 44x Gb+ 4x Gbcombo (RJ45/SFP) + 2x Gb SFP, управляем
Арт.№: GS2220-50-EU0101F

1 от 4
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | ZYXEL |
| Продуктов код | GS2220-50-EU0101F |
| Портове | 44х 100/1000 Mbps; 2х Gigabit SFP; 4х Dual-personality Gigabit (SFP/RJ-45) |
| Стандарти | IEEE 802.1q / IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3ad / IEEE 802.3z / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.3az / IEEE 802.1s / IEEE 802.1w |
| MAC адреси | 16K |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Консумация (W) | Макс. 36,9W |
| Размери | 440 x 200 x 44.5 |
| Други | Таблица с MAC адреси: 16K |
| Тегло | 4.005 kg |
Гаранция: 60 месеца