Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размери (Д x Ш x В) | 473 x 225 x 485 mm |
| Поддържани дънни платки | E-ATX (≤ 285 mm при монтирани странични вентилатори) ATX Micro ATX Mini ITX |
| Гнезда за дискове | Горна HDD клетка: 1 x 3.5" / 2.5" Combo Долна HDD клетка: 1 x 3.5" SSD стойка: 1 x 2.5" |
| Поддръжка на вентилатори | Горен панел: 3 x 120 mm или 3 x 140 mm До дънната платка: 2 x 120 mm (E-ATX ширина ≤ 285 mm) Долен панел: 2 x 120 mm Заден панел: 1 x 120 mm |
| Максимална дължина на захранването | 220 mm |
| Максимална височина на процесорния охладител | 175 mm |
| Материал | Steel |
| Тип захранване | Standard PS2 ATX PSU |
| Разширителни слотове | 7 Standard Slots |
| I/O панел | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio |
| Поддръжка на радиатори | Горен панел: 360 / 280 / 240 mm Страничен монтаж: 120 mm |
| Максимална дължина на видеокартата | 420 mm |
Гаранция: 24 месеца
