Таблет Samsung SM-135 Galaxy Tab A11 LTE 8.7" 128GB Silver

Информация
Вдъхновен от емблематичната Galaxy S серия, новият Galaxy Tab A11 впечатлява с елегантен и изчистен дизайн. Със своята изтънчена форма и гладко покритие, той въплъщава премиум визията, характерна за Galaxy. Предлага се в класическо сиво и сребристо, Galaxy Tab A11 се вписва идеално в твоя всекидневен стил. Наслаждавай се на яркия и плавен дисплей на Galaxy Tab A11, оптимизиран за забавление. С висока честота на опресняване от 90 Hz, таблетът осигурява естествено и гладко движение при гледане на видео, играене на игри и разглеждане на социални мрежи. Дисплеят остава ярък и ясен дори на пряка слънчева светлина, като гарантира отлична видимост по всяко време и навсякъде. Galaxy Tab A11 предлага доста оперативна памет и капацитет за съхранение. С до 8 GB Памет, таблетът осигурява бърз и плавен мултитаскинг, а до 128 GB вътрешна памет предоставя достатъчно място за големи файлове. И ако това не стига – можеш да разшириш паметта до впечатляващите 2 TB с microSD карта. Бъди по-близо до важните за теб хора – лице в лице. Galaxy Tab A11 разполага с 5 MP предна камера за по-ясни и детайлни видеоразговори. Независимо дали наваксваш с близките или работиш с екипа си, по-ясната картина ти позволява да виждаш всяка усмивка и изражение реалистично. Galaxy Tab A11 разполага с двойни високоговорители, разработени от Dolby, които осигуряват богат и многопластов звук. От любимите ти плейлисти до най-новите филми – 3D звукът те потапя в атмосфера на ясно, чисто и изключително въздействащо аудио. А с 3.5 мм аудио жак можеш удобно да се наслаждаваш на съдържанието си и със слушалки с кабел.
| Серия | Galaxy Tab A11 |
| Софтуер | Android 15, One UI 7 |
| Размер на дисплея | 8.7" (22.10 cm) |
| Резолюция | 1340 x 800 |
| Тип матрица | TFT LCD, 90Hz |
| Процесор | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Памет | 8GB |
| Дисково пространство | 128GB |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) / up to 2 TB |
| Камера, предна | 5 MP / Video |
| Камера, задна | 8 MP, AF / Video 1080p@30fps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Пренос на данни | LTE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| GPS | GPS / Glonass / Beidou / Galileo / QZSS |
| Батерия | 5100 mAh / Charging 15W wired |
| Цвят | Silver |
| Размери (Ш, Д, В) | 211 x 125 x 8 mm |
| Тегло | 0.337 kg |
| Други | Accelerometer / Proximity / Compass |
Гаранция: 24 месеца