Телевизор TCL 65C6K - 65" 4K Premium QD-Mini LED 144Hz Google Smart TV
Арт.№: 65C6K

1 от 3
ППЦ:
€
€
654.78
€
/
1280.64
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Panel Type | HVA (VA) with QD-Mini LED |
| Resolution | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Refresh Rate | 144Hz Native (up to 288Hz Game Accelerator) |
| Brightness | Up to 1000 Nits |
| Contrast Ratio | 7000:1 (Static) |
| Dimming Zones | Up to 512 local dimming zones |
| HDR Formats | Dolby Vision IQ / HDR10+ / HLG |
| Audio System | ONKYO 2.1 channel |
| Power Output | 40W (2x10W + 20W Subwoofer) |
| Sound Tech | Dolby Atmos / DTS Virtual:X |
| Smart TV Platform | Google TV |
| Processor | AiPQ Pro Processor |
| Memory | 3GB RAM / 32GB Storage |
| HDMI | 4 x HDMI 2.1 (includes eARC) |
| USB | 1 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 |
| Wireless | Wi-Fi 5 (Dual-band) / Bluetooth 5.4 |
| Dimensions (w/ Stand) | 1447 x 894.5 x 296 mm |
| Weight (w/ Stand) | 17.2 kg |
| VESA Mount | 300 x 300 mm |
Гаранция: 36 месеца