Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Audio Channels | 2.1 Channel |
| Total Audio Power | 220W (Peak) |
| Subwoofer Power | 120W (Peak) / 70W (RMS) |
| Sound Decoding | Dolby Atmos / DTS:X / DTS Virtual:X |
| Connectivity | HDMI 2.1 (eARC) / Bluetooth 5.3 / USB / Digital Optical / 3.5mm AUX |
| EQ Modes | Standard / Movie / Music / Voice / Game / Sports |
| Room Calibration | AI Sonic-Adaptation (via TCL Home App) |
| Soundbar Dimensions | 810 x 60 x 98 mm |
| Subwoofer Dimensions | 195 x 320 x 195 mm |
| Subwoofer Driver | 5.5-inch Wireless |
| Frequency Response | 60Hz – 20KHz |
Гаранция: 24 месеца
