Телевизор Hisense S5Q - 32" Full HD 1920x1080, QLED, 220 nits, HDR, HLG
Арт.№: 32S5Q

1 от 4
ППЦ:
€
€
251.41
€
/
491.72
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Smart TV |
| Динамичен контраст | 1200:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 8W, Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | - |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, 2 USB, 2 RF, CI+ |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 73.9 x 17.2 x 46.4 cm |
| Цвят | White |
Гаранция: 24 месеца