Телевизор Hisense A4S - 40" Full HD 1920x1080, DLED, HDR, HLG, DTS HD, Smart TV
Арт.№: 40A4S

1 от 6
ППЦ:
€
€
250.42
€
/
489.78
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 40" (101.6 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 7W, DTS Virtual X decoding, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | - |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, CI+, 2 RF In, Headphone out |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 39 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 89.8 x 18.3 x 55.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 200 mm |
Гаранция: 24 месеца