Телевизор Hisense U8Q - 65" 4K Ultra HD 3840x2160, Mini Led Pro, FALD, Quantum Dot, 165Hz, IPS, HDR 10+
Арт.№: 65U8Q

1 от 5
ППЦ:
€
€
1098.94
€
/
2149.34
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | ULED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Динамичен контраст | 5000:1 |
| Честота, Hz | 165Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x10 W + 2x5 W + 20 W + 2x10 W, Dolby Atmos, DTS Virtual X, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, CI+ Slot, Composite (AV) in, 2 RF In, Audio (L/R) in, Headphone out |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 83 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.6 x 32.6 x 89.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 600 x 400 mm |
Гаранция: 24 месеца