Телевизор Hisense U7SE - 65" 4K Ultra HD 3840x2160, ULED, FALD, Quantum Dot, 144Hz, IPS, HDR 10+
Арт.№: 65U7SE

1 от 6
ППЦ:
€
€
847.51
€
/
1657.59
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | ULED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Честота, Hz | 144Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x10 W + 20 W, Dolby Atmos, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, 2 RF in, CI+ |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 84 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.5 x 32.5 x 89.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |
Гаранция: 24 месеца