Телевизор LG 43UA751C0LA - 43" 4K UltraHD TV 3840 x 2160, Smart TV LG ThinQ, HDR10 Pro
Арт.№: 43UA751C0LA

1 от 8
ППЦ:
€
€
263.67
€
/
515.69
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV LG ThinQ |
| Smart асистент | Works with Google Cast, Works with Apple Airplay2 |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, USB, CI Slot, SPDIF (Optical Digital Audio Out), RS-232C |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.8 x 26.0 x 63.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
Гаранция: 36 месеца