Телевизор LG 50QNED7EB3C - 50" 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x2160, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ
Арт.№: 50QNED7EB3C

1 от 5
ППЦ:
€
€
441.32
€
/
863.15
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 26 ThinQ |
| Smart асистент | Works with Apple Home, AI Chatbot, Google Cast, Intelligent Voice Recognition, Works with Apple Airplay |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 Channels, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings, AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning, Mode Sharing Sound |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, eARC (HDMI 2), USB, CI Slot, 2 RF in, Simplink (HDMI CEC) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 65 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 111.2 x 23.5 x 70.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |
| Други | Alpha 7 AI Processor 4K Gen9 |
Гаранция: 24 месеца