Телевизор LG 55NU8E0B3LA - 55" 4K HDR UHD, 3840x2160, HDR 10, webOS 26, ThinQ AI
Арт.№: 55NU8E0B3LA

1 от 10
ППЦ:
€
€
422.47
€
/
826.28
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Smart асистент | Apple AirPlay 2 support |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 10W, AI Sound Pro |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, USB, Cl Slot |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 64 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 122.8 x 23.0 x 77.6 cm |
| Цвят | Black |
Гаранция: 24 месеца